Про нас

Завітавши до «Закарпатського КреденСу», Ви не просто потрапите в етноресторан Закарпаття, а й поринете у загадковий і феєричний світ карпатських гір. Тут, серед гір, збережено дух і настрій закарпатської самобутності, який полонить вас своєю красою і затишком. В «Закарпатському Креденсі» вам буде зручно провести романтичний вечір з коханою людиною, обговорити справи з діловим партнером, влаштувати гамірний «корпоратив» або весело відсвяткувати день народження.

Кожного четверга Закарпатські вечорниці в Мукачево з Гобі Крафчик. До ваших послуг три затишних зали на 80 чоловік. Персонал завжди готовий запропонувати безліч креативних та цікавих ідей, які прикрасять дозвілля наших гостей і залишать найтепліші спогади про відвідини ресторану «Закарпатський КреденС».

Ви й не помітите, як станете нашим постійним клієнтом. І справа тут аж ніяк не в карпатській магії, а лише в тому, що тутешня кухня надзвичайно смачна, атмосфера привітна, а в нас завжди безліч ідей для туристичних груп в Мукачево, смачні комплексні обіди в Мкуачево, запальні закарпатські вечорниці в Мукачево, традиційний Закарпатський Святвечір — обряди, звичаї, молитви, колядки, бетлегеми, якщо Ви хочете скуштувати Закарпаття на смак, смачно попоїсти чи весело провести час, запрошуємо відвідати !
Заходьте до нас! Ми любимо великі та маленькі гомінкі компанії.

Радо приймемо і нагодуємо, як рідних!